Kasy fiskalne Posnet

Posnet to drugi co do wielkości polski producent urządzeń fiskalnych. Miano giganta zobowiązuje. Na rynku są obecni od początku istnienia rynku fiskalnego. Zajmują się nie tylko tworzeniem nowych rozwiązań usprawniających handel, ale także serwisowaniem sprzętów, udzielaniem porad związanych z rozwojem i analizą rozwiązań sprzedażowych. Kasy fiskalne Posnet znajdziemy w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym.

Kasy fiskalne Posnet Ergo

To nowoczesna kasa fiskalna Posnet dostępna w trzech wariantach wielkości bazy danych towarów. Ciekawą funkcjonalność jest możliwość rozbudowy o większe moduły PLU w trakcie użytkowania. Do wyboru jest 4, 6 lub 8 tysięcy dodatkowych pozycji. Posnet Ergo umożliwia zapisanie nazwy towaru na paragonie za pomocą 40 znaków. Urządzenie prowadzi elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD oraz posiada port USB. Współpracuje z szufladą kasjerską. Podobnie jak z powiększeniem modułu PLU, kasę fiskalną Posnet można rozbudować o kolejne moduły zawierające porty komunikacyjne. Producent oferuje dodatkowe porty:

 • USB,
 • RS-232,
 • Wi-Fi,
 • Bluetooth,
 • modem 3G.

Kasa Ergo drukuje paragon z szybkością 20 linii na sekundę. Można także zaprogramować czarno-białą grafikę na końcach paragonu. Mocny akumulator pozwala na wydrukowanie do 80 tysięcy wierszy na jednym ładowaniu. Waga kasy to 0,6 kg.

Ergo

Kasy fiskalne Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna w Polsce. Waży zaledwie 0,4 kg, co sprawia, że jest wprost idealna do pracy mobilnej. Może wydrukować do 50 tysięcy wierszy na jednym ładowaniu akumulatora, dzięki czemu nie trzeba martwić się o przymusowe przerwy w pracy. Kasa prowadzi elektroniczny zapis kopii paragonów na karcie microSD. Mechanizm drukujący pozwala na łatwą wymianę rolki paragonowej. Wyposażona jest w standardowe porty komunikacyjne:

 • USB,
 • RS-232,
 • wejście na ładowarkę samochodową.

Mobile

Kasy fiskalne Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to jedna z trzech kas fiskalnych produkowanych przez Posnet SA pod tą nazwą. Model HS EJ posiada elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD o pojemności 2GB, co umożliwia zapis do miliona paragonów. Programowalna klawiatura z 15 przyciskami funkcyjnymi znacząco ułatwia pracę. Duży, podświetlany ekran wyświetla dwie linie po 16 znaków, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad urządzeniem. Kasa fiskalna Bingo HS EJ posiada dwa porty RS-232 i specjalne złącze do podłączenia szuflady kasjerskiej. Urządzenie waży 1,6 kg.

Bingo

Kasy fiskalne Posnet Bingo XL

To unowocześniony i rozbudowany model kasy fiskalnej BINGO HS EJ, który został opisany wyżej. Kasa Bingo XL posiada naprawdę dużą bazę towarową – aż do 80 tysięcy PLU. Zachowuje elektroniczne kopie paragonów. Na paragonie może znaleźć się NIP nabywcy, a towar zostanie umieszczony z 40-znakowym opisem. Zaletą tej kasy jest możliwość bezpośredniego podłączenia czytnika kodów kreskowych, który niweluje potrzebę jego konfiguracji. Pojemny bufor pozycji paragonowych umożliwia systemowi sprzedaży dostęp do kolejnych paragonów. Wystawianie faktur oraz kontrola stanów magazynowych są o wiele łatwiejsze. Kasa fiskalna Posnet Bingo XL wyposażona jest w porty komunikacyjne:

 • USB,
 • RS-232,
 • Ethernet.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: Standard i Plus. W drugiej z opcji nabywca otrzyma dodatkowo wydajny akumulator litowo-jonowy, który umożliwia wydruk do 120 tysięcy wierszy oraz niezawodny mechanizm drukujący Fujitsu. Kasa Bingo XL waży 1,9 kg.

Kasy fiskalne Bingo XL

Kasy fiskalne Neo XL

Ta kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów przeznaczona jest do pracy w placówkach handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów. W wersji standardowej posiada bazę towarową o wielkości 30 tysięcy produktów, a w wersji Plus – 60 tysięcy. Posnet Neo XL wyróżnia się na tle innych kas fiskalnych dzięki:

 • wejściu Ethernet, który umożliwia pełną obsługę kasy z poziomu komputera,
 • programowalnej klawiaturze z czterema poziomami klawiszy skrótu,
 • rozbudowanym funkcjom kasjerskim,
 • obsłudze kart rabatowych i lojalnościowych,
 • możliwości instalacji 100-metrowej rolki paragonowej,
 • szybkiemu mechanizmowi drukującemu do 20 linii na sekundę.

Kasa fiskalna Neo XL sama przypomina o konieczności wygenerowania raportu fiskalnego, dokonania przeglądu technicznego, a także integruje się z dowolnym systemem sklepowego monitoringu wideo. Urządzenie waży 4,4 kg.

Kasy fiskalne Neo XL

Kasy Posnet Revo

To najbardziej kolorowa ze wszystkich polskich kas fiskalnych. Posnet SA oferuje ją w 6 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nawet najwybredniejszy sprzedawca może dopasować swoja kasę Posnet Revo do wyglądu swojej placówki handlowej. To urządzenie, które jako pierwsze w Polsce zostało zintegrowane z wagą elektroniczną o zakresie do 15 kg. Wszelkie działania na wadze – tarowanie czy zerowanie szalki – wykonuje się z poziomu klawiatury. Wskazania wagi są widoczne na wyświetlaczu kasy Revo. Proces ważenia odbywa się zdecydowanie szybciej niż w tradycyjny sposób. Urządzenie umożliwia elektroniczny zapis kopii paragonu na karcie SD. Można zaprogramować w bazie danych 10 lub 15 tysięcy PLU. Kasa fiskalna drukuje NIP nabywcy i nazwy towarów do 40 znaków. Wydruk następuje z szybkością 47 linii na sekundę. Mechanizm drukarki ułatwia bezproblemową wymianę rolki papierowej na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Posnet Revo wyposażona jest w porty komunikacyjne, takie jak:

 • Ethernet,
 • USB,
 • RS-232,

a także może zostać rozbudowana o:

 • Wi-Fi,
 • GPRS,
 • PS2.

Kasa Revo może współpracować dzięki temu nie tylko z wagą elektroniczną, ale także z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym czy szufladą kasjerską. Dwa czytelne wyświetlacze graficzne ułatwiają obsługę. 14 klawiszy programowalnych w trzech poziomach do 42 klawiszy zapewnia szybki dostęp do niezbędnych funkcjonalności. Kasę Revo można nabyć również w wersji z silikonową powłoką na klawiaturę, która zabezpiecza urządzenie przed wszelkimi zabrudzeniami. Całość waży 1,3 kg.

Kasy fiskalne Posnet Revo

Kasy fiskalne Fawag Lite

To prosta kasa z elektronicznym zapisem kopii paragonu fiskalnego przeznaczona do małych punktów handlowych lub usługowych. Pomimo swej prostoty, kasa Fawag Lite posiada wszystko to, co powinno posiadać urządzenie dedykowane do niewielkich punktów sprzedaż różnych branż:

 • bazę towarową 2 tysiące PLU podzieloną na 16 grup,
 • możliwość określenia towaru na paragonie za pomocą 40 znaków,
 • klawiaturę z klawiszami funkcyjnymi, które można zaprogramować do 16 skrótów,
 • jedno złącze USB.

Kasa Fawag Lite waży 1,2 kg.

Fawag Lite

Szacuje się, że firma Posnet dostarcza aż 39% wszystkich urządzeń fiskalnych do polskich firm. Te liczby zobowiązują i gwarantują, że kasy fiskalne Posnet są jednymi z najlepszych. Zapraszamy do kontaktu, a przekonasz się o tym samodzielnie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl