Piły do mięsa z kością

Piły do mięsa z kością Wrocław

Piły do mięsa z kością Wrocław nabywa w Inter Market! Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że pozostaną niezawodne przez długi czas. Prowadzisz sklep lub punkt gastronomiczny? Rozwiń swój biznes dzięki naszemu wyposażeniu!

Piły do mięsa z kością Wrocław kupuje tylko u nas!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko same maszyny, ale również rzetelną i profesjonalną obsługę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jako jedyni oferujemy 3 miesiące gwarancji na wszystkie wykonane przez nas czynności. Wejdź na www.wyposazeniesklepow.pl i sprawdź, co przygotowaliśmy dzisiaj dla Ciebie.

Piły do cięcia mięsa, które polecamy

W naszym sklepie znajdziesz piły do mięsa z kością dla działalności o każdej wielości. Mamy w ofercie urządzenia takich producentów jak:

  • Ma-Ga,
  • Raveco,
  • Inoxxi.

Wybierz swój model, a my dostarczymy go pod Twoje drzwi.

Ma-Ga PM1550

To urządzenie bezpieczne, szybkie i wysoce funkcjonalne. Elementy wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają niezbędną higienę na miejscu pracy i łatwe utrzymywanie czystości piły do mięsa z kością. Narzędzie sprawdzi się w dużych supermarketach, sklepach spożywczych czy mięsnych.

Piła do mięsa z kością Ma-Ga PM1 1550

Raveco 1600 CE

Raveco 1600 CE to model w całości wykonany ze specjalnego stopu aluminium odpornego na uszkodzenia, korozje czy działanie kwasów. Sprężynowy regulator ostrza zapewnia precyzję cięcia, dzięki czemu porcjonowanie mięsa stanie się proste i wygodne.

Piła do mięsa z kością Raveco 1600 CE

Raveco 1800 CE

Raveco 1800 CE to bliźniaczy model 1600 CE, z tym że jest nieco większy. Waga wzrosła o kilogram, ale maszyna umożliwia cięcie mięsa na wysokość 290 mm. Dzięki temu poradzisz sobie z każdym produktem – niezależnie od tego, czy jest zamrożony, czy też nie.

Piła do mięsa z kością Raveco 1800 CE

Inoxxi BS 155T

Inoxxi BS 155T skierowany jest do sklepów wielkopowierzchniowych i tych średniej wielkości, a także do przemysłu mięsnego. Prędkość brzeszczota sięgająca 15 m/s pozwoli szybko i łatwo przeciąć każdy rodzaj mięsa. Wyjątkowo trwały silnik o mocy 750 W zapewnia bezawaryjną pracę.

Piła do mięsa z kością Inoxxi BS 155T

Inoxxi BS 182T

Piła do cięcia mięsa, ryb i drobiu Inoxxi BS 182T zapewnia jeszcze większą szybkość i znaczną wysokość cięcia, sięgającą aż 30 centymetrów. Zastosowane mechanizmy bezpieczeństwa ułatwiają pracę i zapewniają komfort korzystania.

Piła do mięsa z kością Inoxxi BS 182T

Inoxxi BS 210T

Maszyna wykonana jest z anodowanego aluminium, dzięki czemu jest całkowicie odporna na działanie kwasów, soli czy środków chemicznych. Prędkość brzeszczotu wynosi 15 m/s, dzięki czemu jest szybka i dokładna.

Piła do mięsa z kością Inoxxi BS 210T

Inoxxi BS 250T

Ta piła do cięcia mięsa przeznaczona jest dla naprawdę wymagających sklepów i linii produkcyjnych. Spora waga połączona ze silnikiem o dużej mocy pozwalają na cięcie najtwardszych i największych płatów mięsa.

Piły do mięsa z kością Wrocław Inoxxi BS 250T

Piły do cięcia mięsa i ryb to element niezbędny w każdym sklepie oferującym porcjowane produkty tego typu. Nasze piły do mięsa z kością Wrocław ceni sobie od lat. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi konsultanci z chęcią na nie odpowiedzą i rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Zadzwoń do nas!

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Dodaj komentarz