Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne Wrocław

Dziś nikt nie wyobraża sobie placówki handlowej, która nie jest wyposażona w nowoczesną wagę elektroniczną. Ponieważ stawiamy na kompleksowość oferty handlowej, już od samego początku naszej działalności oferujemy najlepsze wagi elektroniczne Wrocław i w Polsce.

Z naszych urządzeń typu wagi elektroniczne Wrocław korzysta od lat

Jeśli mowa o urządzeniach typu wagi elektroniczne Wrocław nie ma wielu miejsc dysponujących aż tak bogatą ofertą. Sprzedajemy urządzenia tylko z polską legalizacją i zaopatrzone w europejskie certyfikaty. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wag elektronicznych które sprzedajemy. Zapewniamy wsparcie techniczne i przeprowadzenie odpowiednich szkoleń. Na czas naprawy gwarantujemy zastępcze wagi. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt rodzajów wag elektronicznych:

  • prostych,
  • kalkulacyjnych,
  • pomostowych,
  • etykietujących.

Poniżej przedstawiamy kilka z najbardziej popularnych modeli, które stanowią najlepsze wagi elektroniczne we Wrocławiu.

DIBAL PS-50

Mała i prosta waga kontrolna, która posiada dwa podświetlane wyświetlacze i dwa źródła zasilania: sieć i wbudowany akumulator. Waga przeznaczona jest dla małych punktów handlowych oraz gastronomii. Wymiary szalki – 230mmx190mm. Waga to 3 kg.

Waga elektroniczna Dibal PS-50

DIBAL G-300

Waga szalkowa DIBAL G-300 ze stali nierdzewnej współpracuje z kasami fiskalnymi w temperaturze do -10 stopni Celsjusza. Posiada dwa wyświetlacze LCD oraz interfejs RS232. Może pracować jako waga płaska lub z wysięgnikiem, który jest dołączony do opakowania. Urządzenie posiada membranową, wodoszczelną klawiaturę i waży 4,4 kg.

Wagi elektroniczne Wrocław Dibal G-300

DIBAL G-310

To elektroniczna waga kalkulacyjna z szalką ze stali nierdzewnej. Występuje jako waga płaska lub z wysięgnikiem. Współpracuje z kasami fiskalnymi i posiada aż 18 klawiszy bezpośredniego dostępu. Standardowo posiada dwa wyświetlacze, interfejs RS 232 oraz dwa niezależne źródła zasilania. Membranowa, wodoszczelna klawiatura chroni przed zalaniem. Jej waga to 4,4kg.

Waga elektroniczna Dibal G-310

Dibal PVC-50 35×45

Ta elektroniczna waga platformowa o stabilnej konstrukcji i nierdzewnej platformie ma rozmiar szalki wynoszący 350mm na 450mm. Waga dostępna jest w trzech zakresach ważenia: do 30kg, 60 kg i 150 kg. Akumulatorowe zasilanie umożliwia do 100 godzin pracy. Urządzenie posiada funkcję liczenia sztuk i programowania limitów. Waga całości to 14,4 kg.

Waga elektroniczna Dibal PVC-50

SATURN 2M

Wykonana ze stali elektroniczna waga jest przeznaczona do pracy w boksach kasowych. Współpracuje z wagami fiskalnymi typu ECR i POS, a także ze skanerami Magellan 2300HS. Posiada stabilny i odporny na przeciążenia układ pomiarowy. Wyświetlacz LCD zamontowany jest na obrotowym słupku o regulowanej wysokości. Waga to 6,8 kg.

Wagi elektroniczne Wrocław Saturn 2M

DIBAL W-025S

To elektroniczna waga etykietująca, która posiada możliwość:

  • zaprogramowania 5 tysięcy kodów PLU,
  • łączenia wag w sieci,
  • komunikację TCP/IP.

Wyposażona jest w niezawodną drukarkę etykiet. Jest łatwa w konserwacji, a wymiana papieru jest dziecinnie prosta. Waga ta umożliwia drukowanie etykiet o różnych wymiarach: od małych o wymiarach 3cm x 3cm do tych większych 6cm x 10 cm. 20 fabrycznych i 20 programowalnych formatów etykiet gwarantują, że każdy użytkownik będzie zadowolny z wydruku. Wagę DIBAL W-025S można zaprogramować zdalnie za pomocą komputera niezależnie od czynności wykonywanej na wadze. Urządzenie współpracuje z popularnymi w Polsce programami sprzedaży, a wraz z produktem sprzedawane jest oprogramowanie do programowania wagi i etykiet. Waga to 4,5 kg.

Wyżej przedstawiono najlepsze wagi elektroniczne we Wrocławiu i w całej Polsce. To zaledwie ułamek naszej oferty. W naszym sklepie znajdują się także urządzenia innych producentów, takich jak CAS Co, AXIS, T-Scale , DIGI. Skontaktuj się z nami i spytaj o swoją wagę.

logo

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Dodaj komentarz