Regały chłodnicze Wrocław

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Regały chłodnicze, podobnie jak lady chłodnicze spełniają dzisiaj nie tylko rolę miejsca w którym w dobrych warunkach termicznych przechowujemy towar dostępny dla klienta na sali sprzedaży, ale także urządzenia, które swoim wyglądem i możliwościami technicznymi sprawia iż klient znacznie chętniej sięga po dany produkt. Właściciel sklepu korzystając z nowoczesnych regałów chłodniczych może pomieścić w nich nie tylko większą ilość towaru, ale także oszczędza swoje pieniądze na ich eksploatacji. Posiadamy szeroką ofertę regałów chłodniczych (a także szaf chłodniczych i mroźniczych) najlepszych polskich producentów. MA-WI, JBG2, IGLOO, Es-system K to sprawdzeni producenci sprzedający swoje urządzenia nie tylko na polskim rynku. Regały chłodnicze Wrocław
Szczególnej uwadze chcielibyśmy polecić następujące urządzenia:

1.Regał chłodniczy BALI

Nowość produkcji Firmy IGLOO. Produkowany w 5 długościach od 1,0 mb do 2,5 mb, o głębokości 73 cm i wysokości 220 cm. Standardowo regał jest wyposażony m.in. w agregat chłodniczy – chłodzenie dynamiczne , izolację z ekologicznej pianki poliuretanowej, oświetlenie LED, roletę ręczną, oszranianie automatyczne. Wnętrze regału wykonane z blachy powlekanej na biało, natomiast podstawa regału i front powlekany jest na dowolny kolor (z wzornika IGLOO). Regał posiada elektroniczny regulator temperatury (od +2 do +10 stopni C) z wyświetlaczem.

2.Regał PETRO SELECT

Regał chłodniczy pomimo ze dedykowany jest dla stacji paliwowych, naszym
zdaniem doskonale sprawdzi się w sklepach spożywczych, supermarketach,
gastronomi i innych placówkach handlowych. Dzięki atrakcyjnemu sposobowi ekspozycji towaru klient łatwiej podejmuje decyzję o jego zakupie. Regał występuje w dwóch długościach 06mb i 0,9 mb, jest głęboki na 0,75 m i
Wysoki na 1,4 m. W standardowym wyposażeniu oprócz oczywiście agregatu chłodniczego znajdziemy również m.in. szklane polki na stelażu, przednią szybę giętą rozwierną, oświetlenie LED cukiernicze, tylne drzwi zespolone przesuwne, oszranianie automatyczne, elektroniczny regulator temperatury (zakres od +2 do +10 C). Regał Petro Select występuje w wersji samoobsługowej (bez przedniej szyby) oraz wersji narożnikowej.

3.Regał RCH 0.9 (Ma-Wi)

Regał produkcji Firmy Ma-Wi produkowany jest w 4 długościach począwszy od 1,113mb poprzez 1,53mb, 2,0 do 2,5 mb. I chłodzi w zakresie od +1 do +10 stopni C. W wyposażeniu standardowym znajdziemy obok agregatu chłodniczego, roletę nocną, elektroniczny termostat wyświetlaczem temperatury, cztery półki, plafonierę górną podświetlaną (możliwość wyboru koloru0 oświetlenie górne pojedyncze. Regał ten możemy łączyć w ciągi.
Jako opcję możemy zamówić m.in. oświetlenie LED, dodatkowe półki, lustra, elementy z blachy nierdzewnej, wnętrze regału z blachy kwasoodpornej.

4.Regał RCH sweet

Jest to również regał produkcji Ma-WI w obudowie drewnopodobnej, wyposażony w samo domykające się drzwi uchylne. Regał ten posiada 4 półki szklane, regulowane oświetlone lampami LED. Ponadto regał ten wyposażony jest w elektroniczny termostat z wyświetlaczem, wnętrze wykonane z blachy nierdzewnej. Regał chłodzi w zakresie od +1 do +10 C. W razie potrzeby w opcji można dokupić dodatkowa półkę szklaną.

5.Regał RCS Scorpion 04 (Es system K)

Regał który możemy łączyć w ciągi produkowany jest w dwóch długościach 1,25mb i 1. 875 mb . Chłodzi od -1 do +7 C. W wyposażeniu standardowym znajdziemy ręczna roletę nocna, boczne szyby zespolone, pięć rzędów regulowanych półek , termometr solarny, odparowanie skroplin, rozmrażanie elektryczne, odbojnik metalowy.

6.Regał SML Lynx

Interesujący regał chłodniczy z chłodzeniem dynamicznym przeszklony, wyposażony w 2 lub 3 szyby przesuwne, cztery druciane półki. Zakres temperatury od -18 do -22 C. Standardowo wyposażony w oświetlenie LED, odparowanie skroplin, odmrażanie elektryczne, wentylatory EC, ogrzewane drzwi. Wersja 2 drzwiowa jest produkowana o wymiarach 1,564 mb, a wersja 3 drzwiowa o wymiarach 2,45 mb. Podobnie jak w przypadku lad chłodniczych to tylko bardzo mały wybór regałów chłodniczych które naszym zdaniem zasługują na Państwa uwagę. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu znacznie więcej możliwości wyposażenia waszego lokalu w nowoczesny sprzęt chłodniczy.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Rozmowa, zapytanie, nasza oferta do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Regały chłodnicze Wrocław
Nasze dane kontaktowe: Kontakt