Serwis urządzeń

Serwis urządzeń na miarę Twoich potrzeb

Jesteśmy nie tylko renomowanym dostawcą urządzeń fiskalnych i wyposażenia sklepów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis niemal wszystkich urządzeń do sklepów i gastronomii. Zajmujemy się zarówno naprawami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi. Najniższe ceny i najlepsza jakość tylko u nas!

Jaka waga elektroniczna - dibal spcsSerwis urządzeń we Wrocławiu

Oferujemy serwis urządzeń we Wrocławiu i na terenie całego Dolnego Śląska. Dojeżdżamy do wskazanej nam siedziby klienta, by na miejscu dokonać pierwszego przeglądu i podjąć decyzję o ewentualnych działaniach naprawczych. Niekiedy usterki udaje nam się naprawić na miejscu i od ręki. Czasem może zajść konieczność zabrania danego urządzenia do naszego warsztatu – zawsze jednak jest to poprzedzone konsultacją z klientem i szczegółową kalkulacją kosztów. Twoja firma mieści się poza granicami województwa? Nic straconego! Współpracujemy z renomowanymi serwisami urządzeń fiskalnych i gastronomicznych na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, a pokierujemy Cię w odpowiednie miejsce.

Co naprawiamy w naszym serwisie?

Specjalizujemy się w wykonywaniu serwisów kas fiskalnych i urządzeń gastronomicznych. Pełnimy ogólnopolski i renomowany serwis urządzeń Ma-Ga. Na nasz warsztat trafiają:

To jednak nie wszystko. Zajmujemy się także serwisem wag elektronicznych najpopularniejszych marek – zarówno małych, jak i dużych czy aptekarskich.

Urządzenia zamienne

Klienci, którzy stale z nami współpracują, otrzymują od nas atrakcyjne rabaty, a także możliwość otrzymania sprzętu zamiennego na czas naprawy niektórych elementów wyposażenia. Taką ofertę mamy chociażby w przypadku krajalnic Ma-Ga. Z przyczyn prawnych nie możemy udostępnić zastępczej kasy fiskalnej, ale proponujemy możliwość zakupu dodatkowej, awaryjnej kasy fiskalnej we Wrocławiu.

Serwisant kas fiskalnych serwis urządzeń

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Twoje urządzenie będzie w dobrych rękach i już wkrótce wróci do Ciebie w pełni sprawne.