Szatkownice do warzyw

Szatkownice do warzyw Wrocław

Szatkownice to niezastąpiona pomoc w każdej gastronomii. Pozwalają szybko i sprawnie obrobić warzywa. Przygotowanie każdego dania będzie proste i przyjemne. Koniec z krojeniem ręcznym nożem. Koniec ze zranieniami. Nasze szatkownice do warzyw Wrocław wykorzystuje w takich branżach jak:

 • punkty bistro,
 • restauracje,
 • jadłodajnie,
 • kuchnie hotelowe,
 • kuchnie szpitalne,
 • firmy cateringowe.

Przydadzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka jakość i szybkość obsługi.

Jak wykorzystuje szatkownice do warzyw Wrocław?

Prezentowane tu szatkownice do warzyw wykorzystywane są do cięcia w:

 • plastry,
 • słupki,
 • kostki,
 • wiórki,
 • miazgę,
 • frytki.

Możemy dzięki nim szybko zetrzeć, poszatkować czy rozdrobnić nasze produkty. Całkowicie bezpiecznie i bez konieczności marnowania cennego czasu, którego w usługach żywienia zbiorowego zawsze jest mało. Idealnie sprawdzą się do tworzenia wyjątkowych i artystycznych dań. Żaden człowiek nie jest w stanie pokroić warzyw tak równo, jak maszyna.

Szatkownice, które polecamy

Które szatkownice do warzyw Wrocław kupuje najczęściej? Z pewnością możemy polecić dwa modele urządzeń Ma-Ga, których jesteśmy także renomowanym serwisantem. Pamiętaj, że przy ich zakupie otrzymujesz od nas opiekę serwisową gwarancyjną, a także pogwarancyjną z trzymiesięczną gwarancją na wszystkie wykonane przez nas czynności.

Ma-Ga MKJ2-250.1

To urządzenie idealne do niewielkich punktów gastronomicznych i placówek żywienia zbiorowego. Mimo niewielkiej mocy silnika wydajność szatkownicy sięga nawet 250 kg na godzinę. Szeroki asortyment tarcz tnących zapewnia bezproblemowe cięcie na: plastry, słupki, wiórki, miazgę, kostkę, frytki. Wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, a wszystkie elementy tnące są łatwo dostępne do czyszczenia. Maszyna jest całkowicie bezpieczna i posiada wszystkie atesty. Wyposażona jest w magnetyczny system bezpieczeństwa i przekładnie ślimakowe, które zapewniają jej niezawodność.

Szatkownice do warzyw Wrocław Ma-Ga MKJ2-250.1

Ma-Ga MKJ2-250.2

Ta szatkownica jest większą siostrą maszyny opisanej wyżej. Ma funkcję regulacji obrotów, dzięki czemu każde warzywo zostanie pokrojone dokładnie tak, jak chcesz. Wydajność sięga nawet 300 kg na godzinę, co sprawia, że szatkownica sprawdzi się nawet w większych placówkach żywienia zbiorowego. Maszyna jest łatwa w obsłudze i nie wymaga ciągłego serwisowania. Dobra dostępność wszystkich elementów i szeroki wybór tarcz tnących pozwala dostosować ją do własnych potrzeb.

Ma-Ga MKJ2-250.2

Szatkownice do warzyw Wrocław bardzo sobie ceni. To miejsce, w którym znajduje się całe mnóstwo lokali gastronomicznych. Dzięki ułatwieniu pracy w kuchni możesz myśleć o innych aspektach Twojego biznesu. Z pewnością każdy serwowany u Ciebie posiłek zostanie wydany o wiele szybciej, a kucharz będzie mógł skupić się na jego dopracowaniu. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego www.wyposazeniesklepow.pl, gdzie znajdziesz większą ilość artykułów niezbędnych do prowadzenia gastronomii. Wejdź w zakładkę Kontakt  i napisz do nas!

 

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

 

 
Dodaj komentarz