O nas

Inter Market – lider w rozwiązaniach sprzedażowych

Z naszych rozwiązań dedykowanych dla firm z branż handlowych korzystają setki przedsiębiorstw w całej Polsce. W dorobku mamy tysiące sprzedanych urządzeń i tysiące nienagannie wykonanych działań serwisowych. Zaufaj doświadczeniu i wybierz Inter Market.

Inter Market

Inter Market – jaka jest nasza historia?

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń wspomagających handel i wyposażenia do sklepów od 1991 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się tą dziedziną, bo uważamy, że doświadczenie i wprawa są najważniejszymi czynnikami, które zapewniają sukces. I mieliśmy rację, dzięki czemu z roku na rok kontaktuje się z nami coraz więcej klientów, którzy są zainteresowani kupnem:

Obecnie w naszej ofercie posiadamy ponad kilkaset modeli urządzeń oraz sprzętów, które umożliwią Ci bezproblemowe i dobrze zorganizowane zarządzanie sklepem.

Współpracujemy z największymi i najbardziej renomowanymi producentami na rynku, dzięki czemu cały nasz asortyment to produkty najwyższej jakości. Dzięki korzystnym umowom handlowym Inter Market może proponować Ci urządzenia po o wiele niższych cenach niż konkurencja. Skorzystaj z naszych propozycji już dziś.

Marka ma znaczenie

Dużą wagę przywiązujemy do kontaktu z naszymi klientami. Nasi pracownicy to osoby profesjonalne, które są także specjalistami w swoich dziedzinach. Wierzymy, że przyjazne podejście i optymalizacja proponowanych rozwiązań są ważniejsze niż zarobek. Zadowolony klient do nas wróci, ale także poleci nas dalej. Tą dewizą kierujemy się od lat. Nigdy nie pozostawiamy naszych kontrahentów samych z zakupionymi urządzeniami. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zaprojektujemy dedykowane rozwiązania i odpowiemy na każde pytanie. Choć nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu i większość naszych kontrahentów także pochodzi z tego miasta, nie zamykamy naszych drzwi przed mieszkańcami innych miejscowości z terenów całej Polski. W ostatnich latach udało nam się rozszerzyć naszą ofertę dla krajów Unii Europejskiej. Z powodzeniem wysyłamy nasze krajalnice, wagi elektroniczne czy kasy fiskalne do polskich sklepów w Londynie i Berlinie. Inter Market to lider w swojej dziedzinie. Odwiedź nasz sklep internetowy i przekonaj się, jak bogata jest nasza oferta.

Sprzedaż kas fiskalnych we Wrocławiu, technologii ułatwiających sprzedaż czy wyposażenia sklepów to dziedzina, którą Inter Market zajmuje się od lat. Potrafimy to robić i chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania. Chcesz podjąć współpracę z nami? Zapraszamy do kontaktu. Wszystkie dane do nas znajdziesz tutaj.

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.wyposazeniesklepow.pl.

Dodaj komentarz