Serwis urządzeń Ma-Ga

Serwis Ma-Ga

Sprawny sprzęt to podstawa dobrze funkcjonującego sklepu. Zepsute urządzenie może spowodować spore straty, niezadowolenie klientów, brak pracy dla części pracowników. Dlatego zawsze musisz dbać o swoje maszyny – natomiast serwis Ma-Ga pozostaw nam.

Bezpieczne korzystanie z krajalnic

W przypadku krajalnic i innych urządzeń do obróbki artykułów spożywczych utrzymanie czystości jest bardzo ważnym elementem codziennej konserwacji. Niezależnie od tego, jak często używamy sprzętu, musimy pamiętać o odpowiedniej dezynfekcji. Namnażające się na metalu bakterie od mięsa mogą szkodzić zdrowiu, a nawet życiu. Nie możemy także zapomnieć o standardowym dziennym i okresowym sprawdzeniu wszystkich funkcjonalności i sprawności urządzeń, dlatego konieczne jest przeszkolenie personelu z bezpiecznej obsługi urządzenia. Do sezonowych kontroli lub naprawy jakiejkolwiek usterki lepiej jest skorzystać z naszych usług.

Profesjonalny serwis Ma-Ga

Od 20 lat jesteśmy nie tylko dystrybutorem urządzeń Ma-Ga, ale także przedstawicielem serwisowym na terenie województwa dolnośląskiego. Wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje okresowe lub incydentalne, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych. Konserwacja krajalnicy zawsze musi składać się z następujących czynności:

 • ostrzenia bądź wymiany tarcz tarczy lubSerwis Ma-Ga kamieni ostrzących,
 • usunięcia wszelkich odpadów organicznych z krajalnicy, szczególnie spod osłony noża,
 • konserwacji układów posuwu za pomocą specjalistycznego oleju przekładniowego,
 • konserwacji śruby ściągającej,
 • konserwacji ostrzałki – usunięcia wszelkich tłuszczy i innych zanieczyszczeń,
 • dezynfekcji stołów podawczych.

Podczas konserwacji krajalnic i urządzeń do obróbki mięsa stosujemy wyłącznie profesjonalne, biodegradacyjne środki czystości. Wszystkie naprawy i konserwacje wykonujemy w terminie do 48 h od przyjęcia zlecenia do serwisu. W szczególnych wypadkach, kiedy sytuacje objęte są umowami serwisowymi, czas interwencji skracamy do 24 lub 12h.

Urządzenie zastępcze dla Twojej wygody

Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów, dysponujemy urządzeniami zastępczymi, które możemy udostępnić na czas naprawy. Serwis Ma-Ga może dotyczyć także innych producentów. Preferujemy podpisywanie z naszymi Klientami umów serwisowych. Taki dokument zapewnia:

 • zdecydowanie lepszą kontrolę nad stanem technicznym swoich urządzeń,
 • zmniejszenie występowania usterek i ograniczenie przestojów w pracy na skutek przeglądów okresowych i konserwacji,
 • ustalony koszt opieki serwisowej,
 • preferencyjne koszty części zamiennych,
 • wzrost świadomości personelu na skutek okresowych szkoleń.

Serwisujemy także krajalnice takich firm jak CELME, INOXXI, BERKEL.

Nasz serwis Ma-Ga działa na terenie całego kraju. Na życzenie Klienta jesteśmy gotowi dotrzeć w najdalszy zakątek Polski. Dzięki usłudze „door to door” obsługujemy mniejsze firmy z całej Polski przy bardzo korzystnych warunkach cenowych. Jesteś ciekawy szczegółów? Zadzwoń na numer 609049124 lub skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl