Kasy Fiskalne Online Wrocław

Kasy fiskalne Wrocław

Kasa fiskalna to podstawowy element wyposażenia każdego sklepu czy punktu usługowego. Bez niej nie możesz obsługiwać klientów indywidualnych. Które kasy fiskalne Wrocław uważa za najlepsze? Oczywiście te zakupione w Inter Market! Skorzystaj z usług doświadczonego dostawcy urządzeń fiskalnych i wyposażenia sklepów.

Jakie kasy fiskalne Wrocław darzy sympatią?

Kasy fiskalne muszą nie tylko spełniać wymogi przepisów prawa i umożliwiać rozliczanie się z Urzędem Skarbowym. Powinny być nowoczesne, eleganckie i praktyczne i niezawodne . Takie właśnie są oferowane przez nas urządzenia. Proponujemy sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w tradycyjnym dużym i małym handlu hurtowym i detalicznym . Poniżej znajdziesz szczegółowe oferty:

Oferowane przez nas kasy fiskalne sprawdza się również w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, klubach fitnesów, jogi i escape-romach, taksówkach – w tym także w usłudze UBER, parkingach, szkołach tańca. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze kasy fiskalne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje obowiązek ewidencjonowania obrotu.
Nie proponujemy uniwersalnych urządzeń. Zawsze są to kasy fiskalne dedykowane do danego rodzaju działalności, dzięki czemu masz pewność, że posiada funkcjonalności idealne dla Twojego biznesu. Wszystkie kasy fiskalne Wrocław zawsze powinien wybierać zgodnie ze swoimi potrzebami. Pamiętaj, że ważny jest nie tylko profil Twojej działalności, ale także wielkość firmy czy inne urządzenia, które chcesz posiadać. Nie wiesz, jaki sprzęt byłby dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami, a nasi profesjonalni konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą kasę fiskalną w najniższej cenie.

Zaufaj doświadczeniu

Przez 20 lat naszej działalności sprzedaliśmy ponad 5 tysięcy urządzeń fiskalnych. Codziennie zgłaszają się do nas dziesiątki nowych klientów, którzy chcą rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Dlaczego Inter Market jest tak ceniony we Wrocławiu i okolicach? Nigdy nie pozostawiamy naszych kontrahentów. Jeśli zakupisz u nas kasę lub drukarkę fiskalną zawsze otrzymasz także:

  • szkolenia z jej obsługi dla pracowników,
  • wdrożenie kasy fiskalnej w Twojej firmie,
  • fiskalizację wraz z kompletem dokumentów potrzebnych do złożenia w urzędzie skarbowym,
  • serwis kas fiskalnych gwarancyjny i pogwarancyjny urządzenia.

Dzięki posiadanemu przez Nas specjalnemu programowi serwisowemu, to my pamiętamy o wykonaniu obowiązkowego przeglądu Twojej kasy. Wspomożemy Cię w każdym etapie Twojej działalności, dzięki czemu skupisz się na najważniejszych czynnościach dla Twojego biznesu.

Za ile kasy fiskalne Wrocław zapłaci? Oczywiście najmniej! Gwarantujemy konkurencyjne ceny za oferowany przez nas kompleksowy produkt. Nasze dane znajdziesz tutaj. Czekamy na kontakt od Ciebie. Rozpocznij swój biznes już dziś.

Next Pro Online

Kasy fiskalne mobilne

NANO ONLINE GSM

ELZAB K10 ONLINE BT / WiFi / EX

MOBILE ONLINE

ERGO ONLINE

Małe kasy fiskalne

MAŁA ONLINE

ELZAB Mini ONLINE

Średnie kasy fiskalne

SENTO ONLINE

ELZAB Jota ONLINE

BINGO Max ONLINE

REVO ONLINE

Systemowe kasy fiskalne

NEO ONLINE

SENTO ONLINE

KASY FISKALNE SPECJALIZOWANE

kasa fiskalna SDF-3 dla myjni samochodowych

Kasy fiskalne online

Kasy fiskalne online to nowy rodzaj kas fiskalnych, których obowiązek stosowania wymusza ustawa z dnia 1 maja 2019 roku. Podstawowa różnica pomiędzy kasami online a tradycyjnymi to możliwość komunikacji z Centralnym Rejestrem Kas, który jest prowadzony przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

W obecnych kasach stosowanych w punktach handlowych i usługowych stosuje się wydruk paragonu dla klienta i jednoczesne sporządzanie kopii w formie elektronicznej lub także papierowej. Kopia zachowana na drugiej rolce paragonu powinna być przechowywana przez przedsiębiorcę przez 5 lat i udostępniana na żądanie fiskusa.

W nowych kasach fiskalnych online kopia paragonów w formie elektronicznej będzie przesyłana do Centralnego Rejestru Kas w określonej częstotliwości. Dzięki temu, kontrolerzy będą mieć bieżący wgląd w dane fiskalne i w szybki sposób wygenerują je z systemu.

Centralny Rejestr Kas gromadzi dane takie jak:

  • paragony fiskalne i niefiskalne,
  • raporty dobowe,
  • inne zdarzenia m.in. przeglądy okresowe.

Kasa fiskalna online, aby mieć połączenie z Centralnym Rejestrem Kas i mieć możliwość przesyłania wymaganych danych, musi mieć dostęp do Internetu.

Kasy fiskalne online – nasze propozycje

Oto nasze propozycje kas fiskalnych online, które sprawdzą się w każdym biznesie.

ELZAB K10 ONLINE BT / WiFi / EX

kasy fiskalne online

Kasa jest niewielkich rozmiarów, więc bardzo dobrze sprawdza się w mobilnych punktach usługowych i na niewielkich wyspach handlowych. Posiada wbudowany moduł WiFi oraz Bluetooth. Wartą podkreślenia zaletą jest bezprzewodowa obsługa kieszonkowego terminala płatniczego.

Kasa fiskalna ELZAB K10 wyposażona jest w klawiaturę kontekstową znaną użytkownikom z telefonów komórkowych. Dzięki temu jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dodatkową zaletą wykorzystanej klawiatury jest możliwość obsługi również w rękawiczkach. Ta cecha sprawia, że kasa może być używana nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych.

ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową BT/ WiFi

kasy fiskalne online

Kasa fiskalna Elzab Mini LT ONLINE jest przede wszystkim mała i prosta w obsłudze. Dzięki klawiaturze modułowej jest jednocześnie także wygodna i intuicyjna. Najlepiej sprawdzi się w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Współpracuje z:

Dzięki pyłoszczelnej klawiaturze odpornej na kurz oraz zachlapania świetnie sprawdzi się nawet w wymagających warunkach salonu kosmetycznego lub jako kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych. Kasa umożliwia również wprowadzenie NIP-u nabywcy na paragonie. Posiada moduł Bluetooth/Wi-Fi.

ERGO ONLINE

kasy fiskalne online

Ergo Online to kasa fiskalna umożliwiająca komunikację z CRK przewodową oraz bezprzewodową. Dzięki możliwości podłączenia kasy przez USB do komputera z łączem internetowym nie ponosimy dodatkowych kosztów za transmisję danych. Aby zapewnić łączność bezprzewodową, należy wyposażyć kasę w dodatkowe moduły (Wi-Fi/3G).

Kasa fiskalna Ergo Online jest w pełni kompatybilna z innymi modułami takimi jak:

Może być dzięki temu wykorzystywana zarówno w mobilnych punktach handlowo-usługowych, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.

NANO ONLINE GSM

kasy fiskalne online

Kasa fiskalna wyróżnia się niewielkim rozmiarem, a przy tym bardzo dużą pamięcią wewnętrzną oraz operacyjną. Dodatkowe wykorzystanie stabilnego oprogramowania i wysokiej mocy procesorów sprawia, że praca na kasie fiskalnej Nano Online jest wyjątkowo płynna i sprawna. Kolejną zaletą tego modelu jest pojemny, wydajny akumulator. Na pełnym naładowaniu, kasa może wydrukować nawet do 3 000 paragonów.

Kasa fiskalna Nano Online współpracuje z innymi modułami takimi jak: waga, terminal płatniczy, komputer lub skaner. Cechą, która sprawia, że kasa sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, jest zabezpieczona silikonem klawiatura. Dzięki temu nie dostaje się do niej kurz ani pył i jest odporna na przypadkowe zachlapania.

SENTO ONLINE

kasy fiskalne online

Sento Online, podobnie jak poprzedni model, wyróżnia się wyjątkowo stabilnym systemem pracy dzięki rozbudowanej pamięci operacyjnej i wewnętrznej oraz zastosowanemu oprogramowaniu. Kasa jest dedykowana głównie małym i średnim punktom handlowym. W niewielkiej rozmiarów obudowie kryje się technologia i funkcjonalności spotykane dotychczas w dużych kasach systemowych.

To, co wyróżnia kasę Sento Online to rozbudowana baza towarów, która pomieści nawet 50 tysięcy produktów. Funkcją niespotykaną w innych kasach jest możliwość połączenia z bazą danych w chmurze. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do zdarzeń zarejestrowanych na wszystkich kasach fiskalnych poprzez przeglądarkę internetową.

Serdecznie zapraszamy do zakupów również poprzez nasz sklep internetowy: www.wyposazeniesklepow.pl.

logo