Krajalnice

Krajalnice Ma-Ga

Krajalnice do żywności to w nieodzowny element każdej kuchni, ale także każdej placówki handlowej oferującej artykuły spożywcze. Sprawne i niezawodne urządzenie nie tylko pozwoli klientowi na zakup kilku plasterków ulubionej wędliny o wybranej przez niego grubości. Zapewnia także komfort i szybkość obsługi, ekonomiczną sprzedaż towarów przez niemal całkowitą eliminację odpadków oraz bezpieczeństwo użytkowania. Te wszystkie cechy spełniają krajalnice Ma-Ga.

Historia firmy Ma-Ga

Od niemal 20 lat jesteśmy czynnym dystrybutorem bydgoskiej fabryki krajalnic Ma-Ga. To jedyny producent urządzeń do krojenia w Polsce, którego jakość produktów dorównuje tym importowanym z Włoch – a niekiedy nawet je przewyższa. Firma Ma-Ga powstała w 1956, szczęśliwie oparła się ustrojowym przekształceniom w latach 80. i 90. XX wieku. Obecnie produkuje szeroką gamę:

 • krajalnic -w tym także półautomatycznych i automatycznych,
 • wilków do mielenia mięsa,
 • szatkownic do warzyw,
 • pił do mięsa,
 • kotleciarek.

Krajalnice Ma-Ga są w naszej stałej ofercie. Na terenie Wrocławia oferujemy darmowy dowóz urządzeń i zapewniamy bezpłatny montaż oraz przeszkolenie. Naszym klientom spoza Wrocławia zapewniamy szybką i tanią dostawę za pomocą renomowanych firm kurierskich.

Krajalnice Ma-Ga – nasze propozycje

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze urządzenia firmy Ma-Ga.

Grawitacyjna krajalnica do żywności 310 p2 i 310 p2T

Pierwszy model przeznaczony jest do krojenia wędlin, natomiast drugi wyposażony jest w teflonową tarczę do krojenia żółtych serów. To krajalnica przeznaczona do pracy w małych i średnich placówkach handlowych, cateringu i gastronomi. Średnica tarczy tnącej to 250 mm, a wymiary stołu wynoszą 200×250 mm. Urządzenie kroi plastry o grubości od 0 do 16mm. Posiada wbudowaną ostrzałkę tarczy oraz niezawodną przekładnię ślimakową. Krajalnica waży 23 kg.

Krajalnice Ma-Ga do Twojej gastronomii

Krajalnica grawitacyjna 612p i 612pT

Te dwa modele także służą do krojenia wędlin i sera. Modele te przeznaczone są do pracy w dużych sklepach i supermarketach, cateringu, gastronomii i zakładach zbiorowego żywienia. Średnica tarczy tnącej to 300 mm, a wielkość stołu wynosi 300x250mm. Nadaje się również do krojenia mięsa bez kości. Ukroi plastry o szerokości od 0 do 28mm. Posiada wbudowaną ostrzałkę i profesjonalną przekładnię ślimakową. Waga wynosi 39 kg.

Krajalnica półautomatyczna A2-812 i A2-812T

Pierwsze z urządzeń służy krojeniu wędlin, drugie sera. W krajalnicy zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Posiada elektroniczny licznik plastrów zarówno w trybie pracy automatycznej, jak i ręcznej. Kroi do 999 plastrów, a w przypadku niewykrycia produktu automatycznie się wyłącza. Ilość plastrów do cięcia może zostać określona na innym poziomie. Średnica tarczy to 300 mm, a grubość krojenia wynosi od 2 do 24 mm.

Krajalnice Ma-Ga do Twojego sklepu

Wilk do mięsa TC12 z sitkiem

Sitko w prezentowanym modelu może zostać wybrane w jednej z trzech wersji: 4,5mm; 6mm; 8mm. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w placówkach handlowych, gastronomii, zakładach żywienia zbiorowego. Służy do krojenia mięsa surowego bez kości. Ze stali nierdzewnej wykonane są takie elementy jak:

 • gardziel,
 • ślimak,
 • nóż,
 • sitko.

Cichą pracę urządzenia zapewnia wysokiej klasy przekładnia zębata, pracująca w kąpieli olejowej. Waga urządzenia to 25 kg.

Szatkownica do warzyw MKJ2-250.1

Urządzenie przeznaczone jest do szatkowania warzyw, owoców i rozdrabniania sera. Sprawdzi się w małych i dużych zakładach żywienia zbiorowego, restauracjach, hotelach czy stołówkach. Szatkownica pracuje z szeroką gamą tarcz tnących na:

 • wiórki,
 • plastry,
 • słupki,
 • frytki,
 • wióry,
 • miazgę,
 • kostkę.

Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo hartowanej i ostrzonej. Tarcze kostki przystosowane są do szatkowania warzyw surowych i gotowanych. Szatkownica posiada magnetyczny system bezpieczeństwa. Urządzenie jest proste w obsłudze i konserwacji. Jej wydajność to od 100 do 250 kg na godzinę.

Posiadamy dostępne od ręki krajalnice Ma-Ga, ale także szeroki wybór innych podobnych urządzeń produkcji włoskiej i angielskiej. Zachęcamy do kontaktu i możliwości zaprezentowania możliwości naszych produktów.

logo

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.wyposazeniesklepow.pl

Dodaj komentarz